06:40 p/km (8.99 km/h)

150
0
184

Tanúhegyek CsúcsMaraton. Kemény volt, de imádtam, mert gyönyörű a pálya és a környék. Abszolút női második, és kategória első meg csak azért lettem, mert összesen ketten indultunk lányok:)))  De az egész versenyen nem voltunk többen 20-nál, nem értem, miért?

00:00:00 28.6 00:00 0.00 1210 0 0 0

8 hozzászólás

stirma képe

stirma 4646 napja

Hát nem voltak sokan, biztos betojtak az előző napi rossz időtől:))) Pedig a verseny napján szuper futóidő volt, kár lett volna kihagyni.

empirke képe

empirke 4646 napja

Igen, gondoltam, ő ott szokott lenni. Kanizsán is ő nyerte az 50-est szeptemberben.

Hm, pedig belehúzhattál volna, mi az a 10-12 perc? ;-)

Jövőre talán összejön végre, jó lenne egyszer. Most elég kevesen voltatok, ahogy képeken láttam.

stirma képe

Doszpo Andrea lett az első. Rám vert vagy 10-12 percet:))) Már az elején elhúzott egy elég népes csapattal, úgyhogy nem is nagyon erőlködtem, csak a magam örömére futottam.

stirma képe

Judit, jövőre gyere, nagyon klassz kis futás, de tényleg! Addigra jól lesz a bokád és kész!!!

Jah, elfelejtettem kérdezni... ki lett az első nő?

Húúú, Te ott voltál? Ajj, már pár éve tervezem én is... Hm, nagy nagy gratulálás, ez igen kemény megintcsak! Bár Te valahogy az ilyenekhez vonzódsz, ahogy látom :o)

Sajna a bokám miatt az emelkedős futásokat tavasz óta hanyagolom, így esélytelen volt nekem idén. Pedig lehettem volna harmadik, a fenébe :))

stirma képe

stirma 4647 napja

Köszi, de a helyezés az nem volt kunszt:)))) A teljesítésnek én is örülök, kicsit jobban ment, mint 2 éve:)