a lényeg ezen a versenyen 2-ik lettem :)

Köszönöm szépen a gratulációt, én pedig nagyon gratulálok a 8buckához, Carlostól nem szégyen kikapni!

Gida 4719 napja

Köszi Ibtibsz!

Sipi képe

Sipi 4719 napja

A lényeget leírtad, leszel  még a dobogó tetején hidd el! Ez a Te műfajod a terepfutás, kevesen tudnak ilyen tempóban 1000 méter körüli szintes pályán menni! Nagy gratula!

Igen szabin vagyok, klassz az idő.....:((

lbtibsz képe

lbtibsz 4720 napja

Az első Egri-vár körömben láttam egy kondenzcsíkot...

Azt hiszem, Te voltál (a 2. körödben).

Gratulálok!

ORBEA ORCA képe

ORBEA ORCA 4720 napja

Ok,akkor legyél első a fehér emberek között:-)

Gida képe

Gida 4720 napja

Remélem persze én is h egyszer felállhatok a legfelsőre...akarom, akarom. A mostani versenyen 15perc eltérés volt az első és énköztem. Az volt a baj hogy szombaton tekertem a haverommal és beálltak a lábaim, nem kellett volna az emelkedőket megnyomnom...a srác mondta is edzés közben hogy nem lesz ez sok....de az órám mutatta is közben h 3-as a training effectem 2-es helyett :( No mind1 legközelebbi versenyem a Nike félmaraton szeptember elején. De ott rohadt sokan lesznek, meg kenyaiak is.

Persze,hogy én is örülök a 2.,3.helyeknek isfőképp,ha komoly ellenfelek vannak,akkor inkább legyek nagy harcban 2. vagy 3...Többet ér,mint ha  csak indultak még kategóriás vetélytársak előtt nyerek fél gőzzel.

De a dobogón ha jó volt a verseny,sok erős volt,akkor legfelül az áll,aki leginkább akarta,elhitte a győzelmet,és nem biztos,hogy a fizikálisan legjobban felkészült.Csak azt akartam írni,hogy lesz esélyed győzni is,és az aki átélte tudja,hogy az első győzelem a legnehezebb....

Gida képe

Tudom a vasárnapi bejegyzés mindenkinek eltünt :(( Köszi! Én örülök a 2-3-ik helynek is ám! Mármint ha én nyerem.

Elveszett a kommentem Robi,,,:-(

De tudod miról van szó,nagy gratula!Én épp most kezdegettem előre lépegetni a 2.helyekről az elsőre...De majd te szépen helyettesítesz,legközelebb már bajnok leszel:-)

Gida képe

Köszönöm még 1x a gratut!

yoyo! Volt a weblapjukon egy "toto" játék abból kapott az egyik, KJTomi egy csavarbehúzót, stb...én nagy nehezen egy Pilisi érmet :-)) Annak is örülök, gyűlnek a polcomon. :) Amikor a T-50 volt, ott is 2-ik lettem, kaptam egy üvegplakettet...jobban örültem ennek mintha pénzt adtak volna. A plakett megmarad, látom mindennap...és büszke vagyok erre...a pénzt meg elkölteném.