06:02 p/km (9.94 km/h)

153
0
167

Futás: na, itt most végre összejött egy remek eredmény! Az 5.kör technikai szünete tört meg egy kicsit, de összességében a tervezett tempót elég sokáig, kb a 7.körig tudtam tartani (11kört kellett futni). A 8.kör nem sikerült jól (csak 6:40-es tempót bírtam menni), féltem, hogy kidurranok. Kb ekkor dőlt el végleg, hogy nem lesz meg a 11:39:59-es álomidőm... Ennek ellenére mentem rendületlenül tovább, csak egy kicsit lassabban. A 9.körben tartalékoltam (6:40-es tempó ismét), ettem és ittam, bár már nagyon nem bírtam semmit se leerőltetni a torkomon. A 10. (utolsó előtti) körben jól éreztem magam, így beleadtam egy kis tempót (5:58 - ennyire tellett...), majd az utolsó körben a frissítőállomásokat is kihagyva "száguldottam" végig (5:56-os tempó - innen nézve szánalmas, onnan nézve tényleg száguldás). Majd remek egyéni IM-futócsúccsal (4:14:49), egyéni IM-csúccsal (11:45:50) értem célba. A férfiak között 120.lettem (406célbaérkező), a 30-34életkorú férfi alkategóriában pedig a 21. (talán 81-ből...). Ja, a futásnál egyre jobban sütött a nap, le is pirultam kicsit. Majd a célbaérkezésemet követően kb 30perccel leszakadt az ég. Szerencsére mi "olcsón" megúsztuk, otthon alkoholmentes búzasör és (mi más) tészta volt a jutalmam. Másnap összepakoltunk, ettünk (tészta...) a fiúk leléptek, mi meg elmentünk a z eredményhirdetésre. Nem vártuk meg a végét, tombolahúzás nem volt idén. Büszkén és fáradtan értem haza! Remek nap, remek verseny! Kár, hogy Tomi, Szabi nem volt itt. Köszi mindenkinek a szurkolást/buzdítást/live-on nyomonkövetést/SMS-t. A családnak köszönet a nyugodt családi háttér biztosításáért! És külön köszönöm Petrának az egész éves kitartó helytállásért!

04:17:00 42.2 06:05 9.85 0 0 0 0