162
0
175

2011-120+121+122.

Előzmények: csüt-ön nem voltam pályabejáráson, mert nagyon lógott az eső lába. Helyette pihentünk, ettünk, bringát szereltem, stb. Pénteken hasonló program, a váltót beállíttattam a Schwinn szakboltban, meg leadtam a futócuccomat is. Ja, egész nap tésztát ettem, rettenetesen sokat. Voltunk az előadások egy részén is (a megnyitóra már nem mentünk vissza), találkoztunk Szilárddal - jó fej, de kicsit ideges volt... :) Este viszonylag nyugodt összepakolás, evés, majd elég nyugodt alvás. Reggel nagy mennyiségű reggeli, sok folyadék, majd irány kocsival Gyékényes. A fiúk (Ádám és István) csak később jöttek utánunk. Nyugodtan bedepóztam, felvettem Szabi neoprén-ét, majd utolsó jókívánságok, búcsú, stb, végül beálltam a rajthelyre...

Úszás: jól ment az első kör, szinte másodpercre pontosan jöttem ki a vízből, bár fáradtabban, mint ahogy előzetesen gondoltam. A második kör nem ment annyira, már fáradtak a karjaim, húzta a noeprén, lábvizet is sokkal nehezebben találtam, mint az első körben. 2perccel "késésben" voltam. Nem sikerült az egyéni csúcs (1ó20p vs 1ó17p 2010-ben).