139
0
158

Ez életem első maratoni ideje (Ciprus). Legalább ezt, vagy ettől jobbat szeretnék menni...!!!!!!!!   EZ NEM SIKERÜLT!

42.192 m futás, ami 11 körre + egy befutó célegyenes volt felosztva (körönként 3830m).
A fenti eredmények azt adták ki, hogy már majdnem befejeztem az első futó körömet amikor Szilvi megkezdte az ő futását. Hasonlóan az úszáshoz itt is érvényesült közöttünk a papírforma, mivel kettőnk közül Ő a jobb futó. Ez szépen látszott is az időeredményekben: saját mutatók (Kicsi Párom mutatói) - kör, idő eredmény, táv, 1000 m-re levetített idő és helyezés.

Futás Kör 1: 0:20:23 (0:19:44) 3830m 5:19 /km (5:09/km) 109 (8)
Futás Kör 2: 0:20:28 (0:20:13) 7660m 5:20 /km (5:16/km) 107 (8)
Futás Kör 3: 0:20:44 (0:21:53) 11490m 5:24 /km (5:42/km) 102 (8)
Futás Kör 4: 0:22:46 (0:22:53) 15320m 5:56 /km (5:58/km) 101 (7)
Futás Kör 5: 0:24:28 (0:22:31) 19150m 6:23 /km (5:52/km) 103 (7)
Futás Kör 6: 0:24:15 (0:22:49) 22980m 6:19 /km (5:57/km) 102 (7)
Futás Kör 7: 0:25:30 (0:23:00) 26810m 6:39 /km (6:00/km) 100 (7)
Futás Kör 8: 0:28:48 (0:23:04) 30640m 7:31 /km (6:01/km) 101 (7)
Futás Kör 9: 0:31:28 (0:23:25) 34470m 8:12 /km (6:06/km) 104 (7)
Futás Kör 10: 0:28:38 (0:23:09) 38300m 7:28 /km (6:02/km) 109 (7)
Cél
Futás Kör 11: 0:27:13 (0:22:33) 42195m 7:06 /km (5:53/km) 110 (6)

Számok helyett szavakban: Megkezdve a futást rendesen felszabadultnak éreztem magamat. Semmi görcs, semmi probléma, tök jól esett a futás. Ez eltartott a 4. körig, bár az elejétől fogva lassultam, de igazán nem éreztem ezt, csak sejtettem. A negyedik körtől a hetedik körig küzdés volt. Kisebb görcsök, amik hol elmúltak, hol elő jöttek. A nyolcadiktól pedig már viaskodás, majd harc a túlélésért! Közben Szilvus szépen lassan, ám annál határozottabban ledolgozta az előnyömet, bedarált. Beért, szeretet teljesen megveregette a vállaimat és lehagyott! :)) Lehet, hogy hihetetlen, de megnyugtató és örömteli volt látni, hogy 2 és 1/4 körrel a vége előtt előttem van és hogy elemi erővel megy előre. Nagyon boldog voltam, mert tudtam, hogy ettől a ponttól már megcsináltuk mind a ketten. Sikerült! Neki a teljesítés (nem is akárhogy: 11,5 órán belül, korcsoportjában a 2. helyen, nők között pedig a 6. helyen), nekem pedig a duplázás, egy tisztességes idővel.

És az IronMan verseny végeredménye: Szilvi: 11:28:53 (óra:perc:mp), ill. a saját időm: 11:39:50 (óra:perc:mp).

(A családon belüli nemek harca: nők : férfiak = 1 : 0 ) :)  Aggodalomra azért semmi ok, a nadrágot azért még én viselem! Csak holnaptól én is vasalom és én is mosom...!   :))

Végezetül: Nagyon szépen köszönjük minden szurkolónknak (ismertnek, kevésbé ismertnek és ismeretlennek) a nekünk nyújtott drukkolást, segítséget és támogatást!!! Nélkületek egész biztos nem így sikerült volna!