(edzés)

04:29:55

125.5 km

02:09 p/km (27.90 km/h)

kezftem 25 km bemelegitéssel Kazincbarcikán majd 3 kört töltöttem versenyben és 2 defektet szedtem össze...később kiderült a 2.at már nem a saját hibámból( pótkerék amit kaptam előző futamban defektelt és nem lett 100 a ragasztás :(  Aztán feszültséglevezetés képpen haza tarjánba ez 90 km volt  abból 80 on keresztül sz*rá áztam :(Eddig 3 vcyclocross versenyen indultam és 3 defektet szedtem össze... 1et sikerült csak befejezni a 09-es Tarjánit...de akkor még mtbvel. Igy már eléggé motivált vagyok 1 jó eredményre de nem akar összejönni. Ugy gondolom idén beleépítem a felkészülésembe a cycloszezont, persze csak amatőrben mert zero technikai tudással rendelkezem. Az OB-t meg majd meglátom...wSajnálom ezt a versenyt mert utólag ahogy néztem az eredményt...Tomicsek a 4. lett őt az első körben a dombon kerültem ki és aki nyerte az is akkor előzözött meg amikor már lassultam a defekttől:(

Első körben a domb aljától felnin közlekedtem a technikai zónáig... ott már az utolsó voltam kb 2 percre az utolsó előttitől :( igy indultam ki a pályára aztán 1.5 kör alatt utolértem 6 embert és éppen egy 4 fős bolyt fogtam volna meg mikor kaptam a második defektet:(... A versenyem igy odáig tartott. Remélem Ózdon már be tudom fejezni a versenyt!