178
0
198

XXVII. Tatai Minimaraton

Hát az időjárás, valamint az "ajándékok" hagynak némi kivetni valót, de ezeket leszámítva jó kis verseny volt! :) Az elején csak lassan 6:20-6:30-as tempóban kezdtünk Zinajdával, így hamar az utolsó helyen találtuk magunkat. De mivel "nem tudtunk" lassan futni, így elkezdtük visszaelőzni a lelkes gyorsfutókat akik az elején lehagytak!

Az első 5km 6:23 tempó a második 5km kb. 6:00-6:15 tempó, az utolsó 3.45km az 6-os alatti tempó. A 9km-nél lévő emelkedő kicsit kivett belőlem, ezért kb. 1km kellett, míg a pulzusom helyrejött, de onnantól szenvedtem. Jó, hogy vittem mp3-at, így a zene sokat segített a végén. Aztán ahogy megláttam a célállomást elkapott a "versenyhangulat" és besprinteltem. Sajna megelőztem egy addig egyenletes tempóban futó embert is, ez nem volt fear, dehát ez van.

Szép volt a tó, jó volt a terep, volt aszfalt is, meg egy kis  terep sárral, de szerintem még az eső is elviselhető volt!

Visszatérve az ajándékokra: most őszintén, mit kezdjek egy 2XL-s pólóval?!! Még hálóingnek sem jó, mert 3-szor körbetekerem magamon. Na midegy! A "diplomát" meg nem kaptuk meg! :(