2010.07.25 Vasárnap, 11:30:00

00:32:33

7.2 km

04:31 p/km (13.27 km/h)

I. Győr-Lipót futóverseny a Pesti Futó Bestikkel. Úttörők voltunk, hisz ez volt az első!!! Nagyon jó futók vettek részt rajta, nem beszélve arról, hogy a maratoni csúcstartó, Földingné Nagy Judit volt a főszervező. Mind a szervezés, mind az útvonal, a frissítés kiváló volt. Nem beszélve arról a szeretetről, ami a futókat körülvette. A 40 fokos hőségen kívül semmiben sem szenvedtük hiányt, még egy orkán erejű szembeszelet is kaptunk végig az úton, de, ha a szervezőkön múlik, akkor annak is útjába álltak volna, hogy minél jobb körülmények között futhassunk. Utána nagy gulyásparty és élményfürdőzés várt ránk.
A Pesti Futó Bestik pedig a sok profi csapat mellett még dobogóra is állhattak, nyereményünk egy 3 kg-os, hatalmas kenyér és egy-egy szuper futónadrág volt!! (Nagyon örültünk neki.)
Péter Attila majdnem felolvasott egy versemet is, de ha valaki ezt hiányolja, annak ajánlom figyelmébe a következő oldalt:

00:32:33 7.2 04:31 13.27 0 0 0 0