IX. Kikelet 10 km (Baja)2019.04.07 Vasárnap, 14:00:00

00:37:04

10 km

03:42 p/km (16.19 km/h)

Polar órám cserben hagyott, nem találta meg a jelet, az óra meg nem volt rendesen felrakva butaságokat mért, bemelegítésnél még jó volt meghúzva... Lényeg! Rajt után ketten elmentek 1 maradt le, akire felértem 1.5 km-nél, innentől kezdve magányosan tempóztam, gyakorlatilag egy számomra kemény tempót tartottam végig. A "meleg" nem zavart bár ez a 25 °C max hirtelen jött, de ez nem meleg. A szél is csak közepesen fújt szóval az időjárásra nem lehetett panasz. Már 3 km környékén éreztem, h marha kemény nekem ez a tempó, ennek ellenére lassulás nélkül végig vittem. A versenyben rossz volt, h a diákok a telefont nyomkodták, az útvonal mutatása helyett. Szerencsére nagyjából ismertem a pályát, de pár helyen jó lett volna, ha nem kell előre ordibálni, h most merre... Végül 3. helyen értem be , kifutottam magam, mindent jól csináltam. Jó volt találkozni sportársakkal is, szuper napot zártam.