179
85
185

Beigli -futás (Óbuda ,Zöldgömb SE.)
Rajt negyedóra csúszással ,ami Újj Zoliéknál nem meglepő ,de most különösen mérges voltam miatta ,mert nagyon jól ,és hosszan bemelegítettem(gimnasztika ,futóiskola,repülők,stb...) ,de a könyű ruházatban ácsorgás teljesen lemerevített ,így semmit nem ért ,sőt valszeg ezért sérültem meg a végén !
A futás különben jól ment ,két egyenletes tempójú kör :abszolút 14-hely ,korosztály 3.-ik helyezés.
Sokan voltak (150 induló a távokon) ,sok ismerős ,Jocival dumáltunk majd 1 órát, várva az erdményhírdetésre ,sajnos hazafelé már nagyon fájt a belső combhajlítóm .....