00:57:04

14.82 km Szint: 200 m

03:51 p/km (15.58 km/h)

SARPI Dorogi városfutás.
Egy jó tempóedzést szerettem volna csinálni, elsősorban a maraton jegyében, tehát nem akartam szétcsapni magam, de azért egy percet se akartam lazsálni. Rajt után Türei Gergővel mentünk előre, ő 7-et futott így picit hagytam is elmenni a brutál kaptatón (lépcső + siratófal kombó). Az első körben 3-szor!!!!!!! kavartam el, az egyik alkalommal kb. 20 másodpercet meg is álltam, be kellett várjam a 3. embert, aki tudta, hogy merre kell menni, mert se nyíl, se polgárőr nem volt a kereszteződésben. Iszonyat felhúztam magam, így itt picit el is gurult a gyógyszer, ami végülis nem volt gond, mert legalább a 2. körre igencsak nagy előnnyel mentem ki, plusz síkon nagyon haladtam, kb 3:25 körül. Majdnem azonos lett a 2 kör, pedig az elsőben az emelkedőt nagyon megfutottuk, de a 2-ban mégis síkon gyorsabb voltam. A végén még pörgettem picit, 3:15-ös tartományban azt a bő 800 métert. Az eredményhirdetést fél órával!!!! hamarabb elkezdték, persze lemaradtam róla, de utólag azért felálltam a dobogóra. Edzésnek kiváló volt, ilyen kőkemény pályán elégedett vagyok a mai teljesítménnyel.

00:57:04 14.82 03:51 15.58 200 0 0 0