07:01 p/km (8.55 km/h)

155
90
0

Dobogókői Hegyi Futóverseny: 4-5 éve szemezgetek ezzel a tájékozódási-futó rendezvénnyel ,eddig nem volt bátorságom elindulni a "marathoni" távon. Gondoltam ennyi túra tapasztalat elég lesz ,idén jártam a Pilisben jó párszor ,az útvonalat előtte átböngésztem.Ezzel nem is volt baj,tudtam hogy nem megy simán (leírás-itiner nincsen ,szalagozás nincsen ,csak egy fénymásolt térkép ,benne a pontok feltüntetve ,aztán mész ahogyan akarsz ,meg amerre tudsz )
Viszont nagyon bután vadul ,gyors iramban kezdtem (kb. úgy mint egy 11-12 km-es Futapest-crosson,ahol van 4-500 szint)  ,próbáltam mindig utolérni a látótávban lévőket ,plusz belementem a időnként az árkon-bokron játékba ,amivel szerintem sem távot ,sem időt nem nyertem ,csak a tartalék energiát pazaroltam.
A lényeg hogy Prédikálószéken be kellett fejeznem a versenyt ,mert teljesen eléheztem ,rosszul lettem.
1 kis kubut ,és 1 gélt vittem magammal ,azt hittem elég lesz... ,az ellátás a versenykiírásnak megfelelően a 60-as évek körülményeit idézte (pl.nők nem is indulhattak a hosszún) ,Ők megmondták előre ,nem is hibáztatom a rendezőket . Én hibáztam ,főleg a rossz tempóválasztással ,megfizettem érte.......

00:16:27 3.4 04:50 12.40 13 90 0 151
00:59:29 9.3 06:24 9.38 460 0 0 158
00:52:20 7.6 06:53 8.71 280 0 0 158
00:49:57 5.1 09:48 6.13 490 0 0 156