(edzés)

02:58:48

27.9 km

06:25 p/km (9.36 km/h)

Végre szép idő lett, bár a hőmérő CSAK 1,9 fokot mutat.Futóéletem 5. leghosszabb távját teljesítettem/ 2 Maraton, 1 30km Spar, és 1 30km felkészülés után az 5./ Megfogadtam Tünde és mindenki tanácsát :nem néztem az órát. Jól elvoltam.Észre se vettem, hogy kiértem a strandra, ,ott 5kör a tó körül, majd vissza. Gyönyörű hóvirágokat láttam az udvarokban.Helyenként olyan szépen sütött a Nap, hogy csukott szemmel futottam 5-6 lépést. Szinte pillanatok alatt elérkeztem a Tesco sarokhoz. 2óra 10 volt a cél, de 2óra 8'26" lett.No ekkor néztem meg 2X az órám. Tünde szembefutott, együtt tettük meg a maradékot. Nem húzott nem mentem volna Vele, de stabilan gyürtük a km-eket.Folyamatosan beszélt, Neki ez volt a kihívás. Befutás után jött a gondolat , egy hónap múlva ilyenkor még egy félmaraton hátra lesz!!! Meglesz az is!!!!

02:58:48 27 06:37 9.06 0 0 0 0