00:14:29

177
134
186

Tavaly voltam ezen a versenyen, idén kétséges volt, hogy odaérek-e. Szerencsére el tudtam menni. Nem számítottam komoly időkre, mert szeptember óta talán 4-szer voltam úszni. Evezőpadot is pont egy éve láttam, a futás az egyetlen, amitől nem tartottam. 9-ig nevezés, formaságok. Olyan sokan lettünk, hogy 12 futamot csináltak az úszásban, sávonként két versenyzővel. Mivel mi vagyunk a legöregebbek, így miénk volt a 12. Tehát idő az volt. Levették a távot a 400 méterről 200-ra, így 4 percet céloztam meg. Nem is tévedtem sokat: 3.56 lett. Jött az evezőpad: 1000 métert kellett húzni. Ez jobban ment a tavalyinál, 6 mp-et javítottam, így 3.23 lett, ami elég jónak mondható (talán átlag 330 Watt körül). Még szerencse, hogy ezután volt egy kis pihenő, mert szerintem egyből nem ment volna a futás. Nagyon szép idő lett, így rövidgatyóban futottam. Az elején sikerült sokat előre vergődni egészen a 4. helyig. A vége előtt 200 méterrel nagyon lihegett valaki mögöttem, de még tudtam rátenni egy kicsit, így megőriztem a helyemet. 1760 méter lett óra szerint, és 7.04, ami nekem egy nagyon gyors csapatást jelent, és nagyon örülök neki. Tavaly 19 mp-el rosszabbat futottam! Sajnos idén 18 éves kortól egyben értékelték a férfi mezőnyt, így a 17 versenyzőből a 7.helyet kaparintottam meg. Jó kis verseny volt, ilyen rövid idő alatt is nagyon le lehet fáradni! Ha tehetitek, próbáljátok ki!

Természetesen a link csak a futást tartalmazza. Mérni akartam evezés közben a pulzust, de az evező fogantyúját pont a jeladónak húztam neki, így jobbnak láttam levenni.