2016.01.17 Vasárnap, 12:25:00

00:49:55

14.2 km

03:31 p/km (17.07 km/h)

Zúzmara-futófesztivál. A héten már volt 2 nagyon kemény edzésem, így a mai 14km-re vérmes reményeim nem voltak. 1 nap regenerálódás nagyon kevés már nekem. Pláne hogy azt is a játszóházban töltöm. A 14 kilin nagyon erős mezőny indúlt. Beda Szabi, Csikós Csaba, egy vörös fiatal srác. Sajnos nem sikerült a félmaratonistákhoz csatlakozni egy kör után, így a rajtot követően Csabi mögött, és Szabi előtt mentem. Csabi 3:22-es ezerrel kezdett, majd 3:17, 3:22. Szóval tolta neki rendesen! Én mentem mögötte. Szabi már ekkor jelentősen lemaradt. 4kilinél kicsitt Csabi visszavett, így én álltam előre. Nagyon mentek a lábaim! Sajnos itt eltévedtem, és 100 rossz irányba menetem Csabival. Mire visszamentünk, akkor meg Szabi majdnem utolért. Nagyon ideges lettem, és elkezdtem teljes erőből futni! Csabi is leszakadt 2-3kili után. Az első 5kili 16:55 lett úgy hogy 15-20 sec ebből rossz irányba ment! Nagyon jól ment a futás. A második körben már hatalmas tömeg, így sokszor a bokáig érő sárban, vagy a hatalmas gazban futottam. De végül sikerült az év első versenyén nyernem!!! Fáradtan, de boldogan értem a célba. Örülök hogy egy hónap alapozás után fáradtan is, és egy kemény mezőnyben sikerült a fiatalokat megelőznöm!! Csabit 1"-el, Szabit 1,5"-el előztem meg. Remek verseny, és tökéletes szervezés volt! Edzőversenynek tökéletes volt! Köszönöm szépen a sok buzdítást a pályan a futótársaktól. Gratulálok minden teljesítőnek!!! Edzünk keményen tovább!

00:49:55 14.2 03:31 17.07 0 0 0 0