00:00:00

17 km

00:00 p/km (0.00 km/h)

Kicsit több, mint 3 km bemelegítés, 10.5 km tempó zömében erdei utakon, majd kicsivel több, mint 3 km levezetés.

I. Alkonyat negyedmaratonon vettem részt a valamivel több, mint 10.5 km-es távot 37:53 alatt tettem meg (3:36/km), 1. helyen értem célba.       Szolgálat után elmentem az első "vendéglátóipari egységbe" és két kávéval gyorsan elűztem az álmosságot, majd rohanás haza, bepakolás versenyre. 9:30-kor már neveztem is, 9:45-re átöltöztem + "egyebek", 10:10-re rajtra már készen álltam. A mogyi éltriatlonosaiból (Faldum, Flander, Bajai, Karai, Czigány, Király) nem jött senki, így egyedül haladtam elöl, nem mintha eltudtam volna futni velük, ha lettek volna. Egy erős, haladós tempót tartottam, amit az utolsó 2 km-en tudtam még picit fokozni is. A gemenci zúzott köves úton nehezebb volt a menet, de legalább szép pályán versenyezhettem. Keménynek bizonyult a menet, de nem akartam ezt a versenyt kihagyni, bár lenne több ilyen!

A 2015-ös év első 100km-es hetét teljesítettem, de lehet 2014-ben sem volt 100-as hetem, sok biztos nem :), majd megnézem. Nagyon örülök  a sok erdei hosszúnak, egyre könnyebben mennek. Teljesen kikapcsol a futás, nagyon élvezem, szuper hobbi!