03:25 p/km (17.60 km/h)

Kecskemét, Mezei Liga 4. versenye
Ifik(97-98) és juniorok(95-96) együtt indultunk. Táv: 6km(3kör)
Rajt után ketten elfutottak. Én az utánok lévő bolyban(kb. 10 fő) futottam.
Az első körben a boly végén mentem. Az ellenfelek sorra szakadoztak le, de egy veszprémi futó a 2. kör vége előtt iramot váltott és kicsit ellépett. Négyen maradtunk és én kb. 2szer váltottam bele kisebbett ezt még le tudták reagálni, de a 3. kör végén beleváltottam egy nagyobbat. Egyedül edzőtársam tudott jönni egy kicsit. Jöttem fel a veszprémi futóra, de vele nem vagyunk egy korcsoportban, úgyhogy az utolsó 50m-en már nem erőlködtem.

Az első helyezett kb 1 perccel vert meg. A 2. olyan 8mp-cel, a veszprémi futó 2mp-cel.Így az abszolút 4. helyet, juniorban 3. helyet szereztem meg.A tempó az első körben egész jó volt. A 2-ban kicsit lassultunk, a 3. pedig az elsőhöz hasonló lett.
Nem volt olyan durva az iram, de ahogy gyorsítottam egyből savasodni kezdtem. Kezeimet körönként 3 szor tuti le kellett ráznom:D

A pálya szép környezetben volt kijelölve. Voltak derékszögű kanyarok, gödrök, sőt volt egy kb 30m-es homokos rész.Na ez elég durva volt-nagyon sok enegiát vett el. A pálya egyébként majdnem teljesen pontosan volt kimérve.Olyan 50m-rel volt hosszabb mint 6km.

Ui.: Nagy szél volt! :D

00:20:27 6 03:25 17.60 0 0 0 0