eftomi Úszás

2009.08.01 Szombat, 13:11:00

Sport


verseny(verseny)

Edzés ideje

02:33:54

Távolság

5.2 km

Tempó

29:36 p/km (2.03 km/h)

Edzésleírás

XXVIII. Balaton átúszás. Nekem az első. Beszélgettem néhány sporival - többek között coboly1974-el - a hosszú várakozások alatt. Laza tempóban úsztam, a táv közben nézelődtem imitt-amott, s élveztem hogy milyen jó dolgom van - s még néhány ezer embernek - ilyen dög melegben a kellemes 25-26˙C-os Balatonban! :-)

A részletes adatok megtekintésére csak az edzés tulajdonosa jogosult!


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

25 hozzászólás

gfannika képe

gfannika 6155 napja

Gratula!!!Szép tempót mendtél.
Sipi képe

Sipi 6171 napja

Gratulálok ,szép teljesítmény !  Jövőre én is tervezem ,még nem úsztam soha ezt a versenyt ,és ilyen hosszú távot !
Ötvi képe

Ötvi 6172 napja

Gratulálok, csak így tovább! Aztán.....ironman, ahogy beszéltük :o)
Katka képe

Katka 6173 napja

Ügyes vagy! Te is felavattad magadat a távon a végre:)) Szép időt mentél, gratulálok!
somogyilevente képe

somogyilevente 6173 napja

Gratulálok !
Kyrian képe

Kyrian 6174 napja

Gratulálok, szép idő!
TiGör képe

TiGör 6174 napja

Tényleg nagyon kellemes volt a Balcsiban, simogatott a víz! Gratula neked!
fszekely képe

fszekely 6174 napja

Köszönöm az elismerést. Én is gratulálok Neked.
Én a 7. átúszásnál tartok, szerintem a siker Téged is újabb próbákra inspirál.

Üdv
Feri
lajhára képe

lajhára 6174 napja

GRATULÁLOK!!! Remélem, egy újabb "függőt" tisztelhetünk Benned, az első után sztem ugyanis nincs megállás :)

Én is sokszor érzem azt közben, h milyen jó dolgunk is van! ilyen szép versenypálya biztos nem sok van a világon :)

atom képe

atom 6174 napja

Gratulálok Drusza, szép volt!
eftomi képe

eftomi 6174 napja

Köszönöm sporik!
Blue képe

Blue 6174 napja

Szép volt!
Gratula!
bettiblue képe

bettiblue 6174 napja

Gratulálok!!! :)
coboly1974 képe

coboly1974 6175 napja


Gratulálok és a 02:34-es idődhöz, pláne elsőre!!! Mondjuk elhivatottságodat látva nem kételkedtem benne, hogy megvalósítod tervedet.

Én nekivágtam még egyszer, de nem a kompon látott-hallott manus szövegének hatására.

Igazából már reggel úgy mentem el itthonról, hogy este akkor leszek elégedett, ha kétszer úszom át a Balatont. Másodjára 13:25-kor csobbantam be és a reggeli menet folyamatos 5 km-es hullámzásához képest összesen 4-5 oldalhullámot kaptam, tehát gyönyörű volt a víz. A reggeli küzdős menet után másodjára igazi élmény volt átúszni!!

zorin képe

zorin 6175 napja

Szép teljesítmény! Még csak bringázni kell egy kicsit és kész a triatlon:) Gratulálok spori!
mateve képe

mateve 6175 napja

NAGY-NAGY GRATU! Nagyon ügyes vagy! Kalap emel-emel....... :)))
gergő képe

gergő 6175 napja

gratulálok! és köszi! :) tényleg jó volt ma a balcsiban
Mozg képe

Mozg 6175 napja

Elismerésem az elsőhöz. Úgy látom tetszett és akkor lesz még folytatás, 2. 3. ........
kán képe

kán 6175 napja

Hát ezt megúsztad barátom!!!
Ügyi vagy!!!!!
szaszit képe

szaszit 6175 napja

Gratulálok!
A víz tényleg kellemes volt, érdekes hogy én a déli part közelében hidegebbnek éreztem mint a közepén, lehet hogy ott jobban felkavarták a sporik:)
(Vagy csak kezdett a hideg rázni:)  )
rabi73 képe

rabi73 6175 napja

Gratuka! Szép teljesítmény!
cs1krisz képe

cs1krisz 6175 napja

Szép volt!
FToma képe

FToma 6175 napja

Gratulálok!
mjoci képe

mjoci 6175 napja

Gratula Tomi.
Kicsi képe

Kicsi 6175 napja

Na most akkor mi lett a vége? Megvan a 2:30? Esetleg jobb is?!!!

Felszerelések

Add meg az edzéshez tartozó felszerelésed!