(edzés)

01:00:00

3 km

20:00 p/km (3.00 km/h)

Ati es Monika catlakozott Szoszihez es hozzam a mai uszasra. Gentofteban zarva volt az 50m-es medence verseny miatt. Ezert elmentunk a varos kozpontba, a kozponti palyaudvar melletti sport centrumba. Szuper hely, tele emberrel akik mind sportolnak vagy szurkolnak a ping-pong-tól az ugralokötel bajnoksagon at a versenytancig. Emellett az uszoda is szuper volt. Van wellness, foleg az van. Plusz nagy ugralo medence es egy az uszashoz. De nem olyan am amit megszoktunk. Nem negyzet alaku, hanem kör. Körbe körbe kell úszni a kötelező haladasi iranyban. Kb. 4m széles es egy kör 100m. Szóval teljesen nyilt vizi uszas edzest nyomtunk Szöszivel. Mivel kellett tajekozodni is rendesen, hogy kerulgessuk a lassabakat. Atiek meg neztek hogy korozunk es neha beszalltak. Kacagtak rajta, hogy neha mogenk probaltak allni paran, de atlagban 2 körig birtak a tempot :-) Szoszi mar siman eluszna az IM mezony kozepen Kiraly edzes volt.

01:00:00 3 20:00 3.00 0 0 0