2013.04.21 Vasárnap, 09:30:00

01:14:26

21.3 km

03:30 p/km (17.17 km/h)

Vivicitta félmaraton. Pokolból a mennybe! Köszönöm Istenem hogy 4000 indulóból a rajtnál engem választottál ki, hogy erőt, és hitett adtál nekem!! És köszönöm a világ legjobb edzőjének is azt a segítséget amit tőle kaptam!!! Reggel arra ébredtem hogy minden erőm elhagyott, még járni sem bírtam. Egész héten beteg voltam, és ez most csúcsosodott ki rajtam. A rajthoz 2 kilit kellett gyalogolni, de már attól elfáradtam. A rajt előtt 10"-el is még mondtam Zsókának hogy nem kéne elindulnom, de hát az adrenalin az dolgozott bennem rendesen. Odaáltam a rajthoz lesz ami lesz. Az orromon egyáltalán nem kaptam levegőt. És ekkor valami csoda történt! Egy másik dimenzióba kerültem! A rajt után az öreg szecskavágó elindult! A 3:25 ezrek jöttek, mentek, néha még 3:20-is. Azzal a tudattal futottam hogy mikor fogok elájulni. De a lábaim mentek vittek előre! A mögöttem lévő Gepárdok mind bízva benne hogy az öreg Laca úgyis 15 kilinél meghal, és majd akkor ráfutunk mint a Pécs-Harkányon! De ez a Laca már nem az. Szabi előttem volt 50m -errel, de ahoz most nem éreztem magamban annyit hogy felfussak rá.
 20 kilinél a szervezetem teljesen megadta magát. Itt már remegtem, és teljesen elkészültem az összes erőmmel. De végül beértem! A tavalyi 4 hely után sikerült feljebb lépnem! Amit nagyon sajnálok, és kicsit bánt, az a táv volt. Ha nem 200m 300m-rel hosszabb, akkor 1" jobb lett volna! És akkor most új Pb-nek örülhetnék. De érzem hogy egészségesen egy 21.100m-eren sikerül az álmaimat beteljesíteni. Ez egy csodálatos nap volt!!!

00:00:00 21.1 00:00 0.00 0 0 0 0