2013.03.03 Vasárnap, 11:20:00

00:45:00

18 km Szint: 200 m

02:30 p/km (24.00 km/h)

Nyuszi kupa:elég sokan összejöttünk megint,most a lőtér egy másik részén jelölték ki az illetékesek a pályát(köszönet érte Kis Józsinak,illetve a versenyrendezésért Erőss Bélának)ez a pálya már inkább montis volt,voltak benne dombok,letörések,egynyomtávos,hullámvasutas-gyökeres részek ....rajt:Józsi,és a 29es bicajok előretörnek(Ádám,és Bzs)utánuk én fordulok az egynyomosra,de a kilátóhoz felfelé már az egyik 29esnek megmutatom hol a helye(mögöttem).Józsi kicsit meglóg,én Ádámot utólérem,és az egynyomos előtt megelőzöm,arra gondolok,hogy itt a pici Cannondél gyorsabb ,mint a nagy 29es...de Ádám mint a pillanatragasztó..rámragad,és nem enged el..persze még csak 1 kört mentünk,..húú bazz,ez kemény menet lesz,és most a régi ellenféllel élethalálharc lesz,avagy 26os a 29es ellen....de 1 kör után lassan de biztosan nyílik a rés,Ádám leszakad,én meg közeledek Józsira,és utól is érem,és megyek vele 2kört.Az 5. kör után aztán lassan megúszok róla,kicsit sok a tempója.hát igen,mentem idén vagy 500kilit bicajon,abból kell most gazdálkodni.Kihozni magamból a maximumot,megpróbálni,minnél kevesebb hátrányt összeszedni.Az emelkedőket nagytányéron megtolom,kivéve a hátsó kaptatót a toronyhoz,ott ledobom középre,de kiállva végigtolom..A 7dik körbe a hullámvasutas részen egy kicsit benézem az egyik kanyart,kisodródok,illetve lecsúszok az ideális ívrő lés majdnem átesek magamon,de szépen korrigálok,csak egy kis ritmust vesztek..Innen már nem is történik szinte semmi,a lekörözöttek nagyon szépen lehúzódnak(nagyon nagy köszönet ezért érte nekik)és így gurulok be második helyen.Nagyon tetszett a pálya,ritmusos,jó kis figyelős volt,az emelkdők is kellettek már...Az állóképesség egész türhető volt,a terhelések közt is jól regenerálódtam..a Cannondale...hmmm ...hatalmas terhelések a spancikkal..szuper