7 hozzászólás

szaszit képe

szaszit 4280 napja

idézek a versenykiírásból:

• A versenyen görkorcsolyázni, kerékpározni, kerékpáros kísérővel, rajtszám nélkül, kutyával futni tilos!
  • A kerékpáros, görkorcsolyás kísérővel induló futót a versenyből kizárhatjuk!
Daniloo képe

Daniloo 4280 napja

Hogy a futóm hogy gondolta és hogy mennyire volt rám ott szükség hát azt Ő tudja. Megkért, hogy segítsem, hát segítettem.
A kerékpáros kísérést is lehet kultúráltan és odafigyelve végig csinálni. Nálunk sem volt gond.
Nem a seggében mentem végig, szlalomozva a futók között, hanem távolságot tartva, hol előrébb, hol hátrébb.
Sőt még a csipszőnyegeket is rendre kikerültem.
Egyébként az első 10k után csatlakoztam be mellé és a verseny azon részén nem volt tömeg.
De, ha akadályoztalak bármiben is a futás alatt TZ, hát elnézést így utólag is.

gyaloggalopp képe

gyaloggalopp 4280 napja

Te TÉNYLEG a futók közt tekertél? Oszt' mit kerestél te ott? A futód meg mégis hogy gondolta?

sultan albertovics képe

sultan albertovics 4280 napja

Feltétlen szükség volt ott rád?

Elég szűk volt a pálya és néha útban voltak a bicajosok a futóknak! Legközelebb ha lehetne tényleg jó lenne ha a pályán csak futók lennének!