155
0
0

1. Szálka triatlno - futás -

kánikula, 4 körös futás enyhe de sunyi emelkedőkkel. beálltam 5.-5.10 körüli tempóra ezt a pulzus is tolerálta és ebben mentem végig. akiket bringán megfogtam páran hátba csaptak de kb ugyanennyit jöttem én is előre. a végén 5.18.01-et mentem. jól esett beérni még ez is több mozgás volt mint amit atád után szerettem volna. úgy voltam vele h egy laza úszás után majd bringázok egy kellemeset aztán majd futáson lehet eső lehet hó. ellenben ezen a bringa pályán nem lehetett pihenni mert vagy emelkedő volt vagy pofa szél, a lejtőn meg fékezni kellett olyan szar volt az út minősége. folyamatos koncentráció, a meleg miatt a futás meg túlélő verseny lett, ráadásul hosszabb is volt picivel. A két depó idő: 3.34, 3.10 mindkétszer egy meredek úton fel és le a pályához. A nevezésben volt egy tésztaparti + borkóstoló, technikai póló, befutó után ebéd + dinnye. A frissités is rendeben volt. A sok nevező miatt pedig a féltávot 4 felnőtt korcsoportra szedték így sikerült egy korosztályos arannyal és egy üveg borral zárnom ezt a hétvégét:)

01:53:16 22.1 05:08 11.71 0 0 0 155