Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 59 675 740 km-t sportoltatok
HarcsaBarna
Futás HarcsaBarna  futott  2012-03-25-n

5 / 26 értékelésből
Új edzés nézet
Edzésvégzés időpontja
2012-03-25 10:00
Edzés típusa
145-150 verseny(verseny)
Edzésmunka ideje
04:12:00
Megtett távolság
42.2 km
Edzés sebessége
10.05 km/h
Edzés tempója
05:58 p/km
Átlagos pulzus
150 bpm
Pulzustartomány
 
Elégetett kalória
4567 kcal
Időjárás
Napos idő Napos idő, 25 fok,
Edzés leírása

egy kicsit elpulzusmértem az elejét, a végén meg kicsit elfáradtam... találkoztam sok kedves ismerőssel...

alfában

 Leon befut

MárkusÖcsi befut

beértem...

 

meg ismeretlenekkel, komoly szurkolótáborom is volt, feleségem, anyukám, testvérem, keresztlányom... 

a fele 2.01.30

a végefelé elgondolkodtam, hogy én sose többet ennyit futni....

ja, 900,  a jövő héten meglesz az 1000...

 

alfában

37 hozzászólás

Iljusin 5195 napja
Iljusin képe

Mondom 4 óra........

pleko 5193 napja
pleko képe

Sok sikert! Élvezd ki minden percét!

erhat 5190 napja
erhat képe

Gratulálok !

nalacy 5190 napja
nalacy képe

Azért nem kell mindjárt ilyeneket írni, holnapután már azt fogod nézni mikor lesz a következő maraton... Egs és gratula, szépet mentél!

stojesz 5190 napja
stojesz képe

Egészségedre!

csetbalu 5190 napja
csetbalu képe

grat Szabi, egéssség, Lacihoz csatlakozom::)

RemAti 5190 napja
RemAti képe

De hogy nem. Szép volt és gratulálok!

winning 5190 napja
winning képe

Gratulálok............ És tessék még ennyit futni.

mjoci 5190 napja
mjoci képe

Gratulálok.

smarcsu 5190 napja
smarcsu képe

nagy gratula, fogsz Te még ennél többet is futni! majd mikor melegebb lesz :)

vylona 5190 napja
vylona képe

Nagyon büszke vagyok Rád!!!!!!

pátyalso 5190 napja
pátyalso képe

Gratulálok!

Shrek 5190 napja
Shrek képe

Akkor ez most jó, vagy nem jó? Gratulálok!

HarcsaBarna 5190 napja
HarcsaBarna képe

kösz:) így két hét betegség után elmegy...

Littleyu 5190 napja
Littleyu képe

Gratulálok! :) Szép volt!

Maratont meg fogsz te még futni. Tapasztalat... :)))

(Az utolsó 4 km-en szívesen kidobtam volna a futócipőm - az összeset - de hát még dolgunk van együtt. :))

Sneci-ke 5190 napja
Sneci-ke képe

Gratulálok, szép maraton. Szerintem már holnap reggelre elveted a gondolatot, hogy soha többé...

mata 5190 napja
mata képe

Gratulálok. Maratont pedig némi úszás és keró után is kell majd futni:)

RemAti 5190 napja
RemAti képe

Köszönöm a fotókat. -:) Remélem legközelebb megtudom kóstolni a sokszor emlegetett pogácsát! A sör áll! -:)

Marcellus74 5190 napja
Marcellus74 képe

Gratula. szép volt.

Iljusin 5190 napja
Iljusin képe

Gratulálok! Ügyes voltál!!!!! Hajrá április vége:-)))))

prókátor 5190 napja
prókátor képe

Gratula! Szép volt!

levytee 5190 napja
levytee képe

Gratulálok!

márkusöcsi 5190 napja
márkusöcsi képe

Gratula Barnus, remélem túl éled az edzői (el) náspángolást! :)

Nagyot mentél!!

picikata 5190 napja
picikata képe

Gratulálok Szabi...jól mentél!

...egy kicsit elfáradni azt szabad... :)

ORBEA ORCA 5190 napja
ORBEA ORCA képe

Gratulálok Szabi,szép maraton volt,és a hamarosan 1000km is szép:-)

mateve 5189 napja
mateve képe

Gratula! Előfordul, hogy az ember időnként hülyeségeket beszél, gondol... :)))

plekoklári 5189 napja
plekoklári képe

Gratulálok! Igen, olyankor mindig azt mondja az ember. De holnap már máshogy gondolod. :)

Tutu 5189 napja
Tutu képe

Gratulálok! Sokáig a te hátad után mentem! :) Aztán már csak a sapkád után, aztán meg csak a pálya széléről láttalak már! :)))

Futás közben meg sok bolondság eszébe jut az embernek... :))

Tutu 5189 napja
Tutu képe

Bolondság = "sose többet ennyit" :))

Erre gondoltam. :)

tomcsi 5189 napja
tomcsi képe

Gratulálok!

egyelőre Te vagy a példaképem :-))

kb hasonló a testi adottságunk...

szerintem se fuss többet...inkább szülj :-))

zenoka 5189 napja
zenoka képe

Gratulalaok!
"a végefelé elgondolkodtam, hogy én sose többet ennyit futni...."
fogadjunk?:D

rodriguez 5189 napja
rodriguez képe

Gratulálok Szabi! Szép volt ez, és hajrá április végén....

sultan albertovics 5189 napja
sultan albertovics képe

Szép volt!

pecsenye 5188 napja
pecsenye képe

gratulálok! jó voltál!

lionking68 5188 napja
lionking68 képe

Gratula! Egészségedre!Soha többet ennyit? De kevesebbet se?

Üdv.

PecsiPeter 5188 napja
PecsiPeter képe

Gratulálok!

Daniloo 5186 napja
Daniloo képe

Nem futsz több maratont??!!
..és július végén mi lesz?? Séta??
Nemááá!
Egs, és gratula!

(Egyébként sem betegeskedés után kell jót futni!!!!)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!