Már 54 474 554 km-t sportoltatok

A Verseny!

Bebej | 2013-05-21 16:21:59 | 4 hozzászólás

Meg volt  a futóverseny. Hatalmas élmény volt életem első futóversenye :) Igaz,h az alap  a 3 km-es táv volt, de ott helyszínen még jelentkeztünk a 3x1,5 km-es voltóra is. Úgy hogy abszoltó büszkék vagyunk  magunkra. :) Idén még tervben van,h jeleztkezzünk versenyekre és remélem ezek a tervek meg is fognak valósulni! :)

Abszolút rekordom! :)

Bebej | 2013-05-13 20:54:02 | Nincs hozzászólás!

Ma nagyon buszke vagyok magamra. Nem tudom, h a tudat, h 5 nap van  a versenyig és az túrbózott ennyire fel v az, h pihentem az edzés előtt 1,5 órát v mindkettő, de sikerült lefutnom 4.78 km-t. :)

Futás  közben bekattanás és érzem, h abszolút kikapcsolódás és csak azon kapom magam, h már azt sem tudom, h hanyadik körömet futom le, csak annyit ézkek, h nagyon jól esik, felszabadultság, sikerélmény, h ma többet birtam, mint múlthéten. :)

Verseny :)

Bebej | 2013-05-08 19:07:30 | 5 hozzászólás

Ma megkaptam a  versenyhez a csodaszép piros Coca-Cola polót. Ezzel mégjobban tudatosodott bennem, h közeleg  a verseny és , h még kitartóbban kell edzenem. Ma sikerült egy jó nagy kőrt lefutnom a környéken , 2.78 km-t sikerült egybe lefutnom. Ami számomra tök jó, csak még nem kereken 3 km.

Ma van pont vissza 10nap a versenyig és remélem addig sikerült  a tényleges 3 km-t lefutnom :)

Így, h megvan a szép piros póló már remélem jobban fog menni minden nappal :D

futi-futi

Bebej | 2013-05-07 06:47:03 | 3 hozzászólás

Pár napja futok kint. május 18.-án lesz  a futóverseny és arra edzem, 3 km-es távra jelentkeztem. Hála' egész jól megy. 2 km-t letudok kocokni egyszuszra. Szereném majd,a többet is le tudjak kocogni egyszerre v már azt elérni, h nem kocogok hanem már futni is tudjak. Próbálok minden nap picivel többet kocogni, tegnap már 4 km -t sikerült kocognom. Lakat a száján