zoles73 | 2011-10-10 21:11:59 | 1 hozzászólás

Major József a top 20-ban az Ironman VB-n - fotók

kisalfold.hu
2011.10.10. 20:19

Major József élete legjobb eredményét érte el az Ironman Világbajnokságon és a legjobb magyarként 19. helyen ért célba.

Hírlevél feliratkozás

Értesülni szeretnék a napi friss helyi hírekről! E-mailemre levél érkezik, amelyben megerősítem a feliratkozást.

A versenyt a hagyományoknak megfelelően a Hawaii-szigeteken, Kailua-Konan rendezték.

Közel kétezer versenyző kvalifikálta magát az Ironman Világbajnokságra, ahol mindenkinek a triatlon klasszikus távját - 3,8km úszást, 180km kerékpárt és 42,2km futást - kellett egyben teljesíteni.

A győri Széchenyi ESE versenyzője megjavította az itt elért eddigi legjobb időeredményét, s 8 óra 39 perc alatt ért célba.

Major József a top 20-ban az Ironman VB-n - fotók Hawaii-szigetéről.

A férfiaknál Craig Alexander személyében ausztrál győzelem született, a nőknél negyedszer is az angol Chrissie Wellington nyert.