Már 54 092 880 km-t sportoltatok
Evita edzésblogja
Cora-futás
evita | 2007-10-21 14:20:00 | 1 hozzászólás

Na, csütörtökön megvolt a 2. edzés.A pályára mentünk.Két 9.E-s fiú elmaradt (az egyiknek kosáredzése volt, csoda, hogy múltkor eljött), de érkezett egy új lány. Négy körrel kezdtünk, gimnasztika, majd 8 repülő.Négy a füvön, négy a salakon. Ez utóbbinál 100m sétával,mert eléggé kivoltunk.Érdekes, 20 éve ezt még könnyen nyomtam...Surprised

Edit, az új lány meg Kristóf és Máté tényleg repültek, én meg élveztem a gyors futást utánuk. Eztán a váltást gyakoroltuk, bot hiányában tolltartóval és vizespalackkal. Csináltunk egy kis versenyt is, ezt nagyon élvezték. Én is.

Közben elkezdtem kiragasztani a Cora-futás versenykiírását. Ez egy 2,8 kilis utcai futás Db belvárosában, a szokott körön. A kölkök persze össze-vissza variáltak:jön, nem jön, mégis jön-már láttam, hogy MEGINT nem mi nyerjük a mozgósítási versenyt. Persze, Bodaszőlő megint 100 fővel vonult ki. Csúcs, amit ott művelnek!

Reggel 2 fok, szél, majd megfagytam a szökőkútnál. Tíz perc után feladtam a várakozást, és elmentem nevezni: "Nincs olyan diák a Karacsban, aki ilyen időben eljön!" felkiáltással. Azért csak vcissza evett a fene. Hát jön szembe nagy vigyorogva Ixi, Dávid meg Axel a 6/3-ból. Axel egyenesen Sárrétudvariból indult hajnalban.

Neveztek, majd a rajtig elmentek az egyik srác nagyijához melegedni. Én beültem a cukrászdába hasonló céllal. Forró csoki alapozta meg a szénhidrátfeltöltést. Erre megláttam Anitát és Erikát a szökőkútnál vacogni. Madarat lehetett volna velem fogatni.

A versenyen Dávid kb. 11 perc alatt ment végig-nem volt hivatalos időmérés. Mi lenne, ha nem cigizne? Én Ixivel futottam, a becenév a Xéniát takarja. Igazi értelmes, kedves, jól tanuló kislány, látszott, hogy nagyon élvezte a kalandot.Különben egyik résztvevő sem volt még a csütörtöki edzésen.

Mindenki jól érezte magát, inkább verseny után kezdtünk fázni. Amelyet persze Bene Balázs nyert, ki más? A sorsolásról elhúztam. Én már nyertem.

1 hozzászólás

Hauanita 6049 napja
Hauanita képe

Óóó, gratulálok!!
A mozgósítási versenyt meg ne bánd. Szerintem sok benevezett el sem megy, vagy ha mégis, akkor farmerben lesétálják, egy potya tesiötösért. Tudom, igen, valahogy el kell kezdeni...

Hidd el, egyre többen lesztek ezen a csütörtöki edzésen!! :)