Megújul az Edzésonline! Az új oldalakat és funkciókat elérheted ha ide kattintasz!

Már 53 861 277 km-t sportoltatok

ExtremeMan Nagyatád 2014-Váltótársakat keresünk!

Létrehozta: Gabi1  |  2014-01-11 16:54:04-kor

Sziasztok,

váltótársakat keresünk a 2014. júl 26-án rendezendő eXtremeMan Nagyatád Hosszútávú Triatlon OB-ra. Létrehoztam egy csoportot a Facebook-on, akinek lenne kedve teljesíteni velünk, csatlakozzon! A csoport neve: eXtremeMan Nagyatád - Váltóban.

Aki meg nincs fönt, de jönne szívesen, írjon nekem privit! Köszi!

monique 2014-09-09 02:04:00 | 5
monique képe

egyébként én heti 4 futást 2 biciklit 1 úszást igyekeztem csinálni de lehet picit másképp is ezt, 3-4 futás, 3 bicikli, 2 úszás valszeg jobb, nekem így jött össze



Előzmény: cupak (3)  
monique 2014-09-09 02:02:15 | 4
monique képe

igazából nem mi lennénk a követendő példa :) 5 héttel előbb utolsó pillanatban neveztünk :D kétfős váltóba...

az edzésekről azt tudom mondani h ha már tudsz futni, biciklizni, úszni normálisan, akkor javaslom igazán az IM-et (ha egyéni vagy pedig pár fős váltó úgy h elég sokat vállalsz mindegyik versenyszámból). 

ebben az esetben mind a 3-at kell gyakorolni a versenyre, nagyrészt elég könnyű ill közepes aerob intenzitáson, mennyiség fontos és a kombó edzések is, de ne legyen túl sűrűn durvább fajta kombó edzés. 

ha vmelyik versenyszámban gyakorlatlan vagy, akkor azt értelemszerűen többet gyakorold és hamarabb kezdd meg a felkészülést.



Előzmény: cupak (3)  
cupak 2014-09-02 06:47:32 | 3
cupak képe

okés, köszi.

mikor kezdtetek el készülni a versenyre? kb. mennyi idő alatt sikerült felkészülni? 

az edzéseket, hogy állítottátok össze? inkább ez az a dolog, amin sokat gondolkozok, hogy minden nap mást csináljak vagy egyszerre csak egyre koncentráljak.

 
monique 2014-08-31 08:50:46 | 2
monique képe

jóvót :) 

ha van konkrét kérdésed nyugodtan tedd fel :)



Előzmény: cupak (1)  
cupak 2014-08-25 11:52:46 | 1
cupak képe

Szia!

Sikerült embert találni? Milyen volt?

Én jövőre szeretnék indulni, de azt még nem tudom, hogy csapatban vagy egyéniben.

Jó lenne olyan emberekkel csevegni akik voltak vagy szeretnének menni. Tudnánk segíteni egymásnak a felkészülésben :)