Már 53 658 854 km-t sportoltatok

Kerékpár - a verseny a célvonalig tart.... Popovics nyerte a kupát

Bozót | 2016-03-30 | 1 hozzászólás

Március 27-én, a 124 km hosszú, végig sík Balla Viktor emlékversennyel Debrecenben kezdődött a magyar országúti kupasorozat. Az elit férfi kategória befutójánál Fejes Gábor már a biztos győzlem tudatában emelte kezét a magasba, amikor balról Popovics Gergely belökte mellé a kereket. Mondhatni Zabelesen történt. Hasonlót láthattunk anno a Milánó-Sanremo klasszikuson is, amikor Zabel ünnepelt, de Freire Gomez még melléért a vonalig és győzött.

Kerékpár - lezárult a Cyclo-Cross Magyar Kupa

Bozót | 2015-12-16 | Nincs hozzászólás!

Kőbányán zárult december 13-án a Cyclo-Cross Magyar Kupa, ahol Pelikán János futamgyőzelmével a Kupa összetett aranyát is bezsebelte. A Kőbányai Bringapark Kupát elit nők között a master Európa bajnok Cseh Veronika nyerte.