Már 53 655 860 km-t sportoltatok

Kerékpár - Degenkolb duplázott, övé a Párizs-Roubaix is

Bozót | 2015-04-14 | Nincs hozzászólás!

A német John Degenkolb lett a második olyan kerékpáros az 1986-ban győztes ír Sean Kelly után, akinek azonos évben sikerült megnyernie az olaszok és a franciák legendás egynapos versenyét, a Milánó–San Remót és a vasárnap rendezett Párizs–Roubaix-t.

Kerékpár - Boonen vállműtéte után indulna a Párizs-Roubaix-n

Bozót | 2015-04-02 | Nincs hozzászólás!

Egy hónappal vállműtéte után indulna az április 12-i, híres Párizs-Roubaix versenyen Tom Boonen világbajnok belga kerékpáros.

Kerékpár - holland győzelem a Párizs-Roubaix-n

Bozót | 2014-04-14 | 2 hozzászólás

A 2014-es Paris-Roubaix országúti kerékpárverseny a holland Niki Tempstra győzelmét hozta. Az Omega Pharma-Quick Step harmadik számú versenyzője hat kilométerrel a cél előtt szökött meg a többek között a címvédő Fabian Cancellarát is cipelő élbolytól, és 23 másodpercre hízott előnyéből húszat meg is tartott.

Kerékpár - Cancellara nyerte a Párizs-Roubaix-t

Bozót | 2013-04-08 | 2 hozzászólás

Vasárnap került sor a 2013-as Párizs-Roubaix kerékpárversenyre, ahol 254,5km táv várt a versenyzőkre, benne több, mint 50km macskakővel. A svájci bajnokkal azonban a macskakő sem foghatott ki.