Már 53 658 739 km-t sportoltatok

Atlétika - Erdélyi Zsófia győzelme Bécsben

Bozót | 2016-04-11 | Nincs hozzászólás!

Erdélyi Zsófia londoni olimpikon maratonfutónk szülési utáni első nemzetközi versenyén, a vasárnapi bécsi félmaratonon győzelemmel tért vissza a olimpiai indulásért folytatott versenyben - tájékoztat a terepsport.hu.

Beszélgetés Erdélyi Zsófiával

Bozót | 2014-02-04 | Nincs hozzászólás!

Erdélyi Zsófiával készített interjút a terepsport.hu a Houston Maraton után ahol a nehéz körülmények ellenére megszerzett 8. helye kifejezetten jónak számít a fiatal sportoló életében.

Decemberi sérülése sok mindenben akadályozta, de erős akarattal túljutott a nehézségeken.

Atlétika - Erdélyi Zsófia nyolcadik lett Houstonban

Bozót | 2014-01-20 | 1 hozzászólás

Erdélyi Zsófia a nyolcadik helyen ért célba a vasárnapi Hoston Marathonon, melyet a férfiaknál és a nőknél is kiváló idővel nyertek meg.

Erdélyi a hónap európai atlétája

Bozót | 2013-12-19 | Nincs hozzászólás!

A nőknél Erdélyi Zsófia lett november hónap európai atlétája a kontinentális szövetség értékelése és a közönségszavazatok alapján.  Az őszi idény a futók, terepfutók, mezei futók ideje, nem véletlen, hogy Zsófi is futóatlétaként került a legjobbak közé, ahogyan a férfi választott, az ukrán Oleksandr Sitkovski is.

Erdélyi Zsófia Dubai-ban állhatott dobogóra

Bozót | 2013-11-08 | 5 hozzászólás

Erdélyi Zsófia a magyar női sík- és akadályfutás többszörös bajnoka hatalmas küzdelemben szerezte meg a 10 km táv győzelmét az Afrikai kontinens válogatott futói előtt a különleges Dubai Women's Run 2013 eseményen.

Erdélyi Zsófia negyedik Pravetsben, Papp Krisztina kiállt

Bozót | 2013-06-11 | Nincs hozzászólás!

„- Délutánra meleg köszöntött Pravetsre, a 28 fok körüli hőmérséklet rányomta bélyegét az eredményekre – tájékoztatta a Magyar Atlétikai Szövetséget Csoma Ferenc Bulgáriából, a 10000 méteres EK helyszinéről.

A legjobb magyarként végzett Londonban a maratonon Rakonczai Beáta

pen | 2012-08-16 | 1 hozzászólás

Az athéni és a pekingi olimpia után a londoni ötkarikás világjátékokon is részt vett Rakonczai Beáta. A civilben a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság főelőadójaként dolgozó nyíregyházi sportolónő a legjobb magyarként a 85. helyen végzett a maratonisták mezőnyében.

Erdélyi Zsófia olimpiai A szintet futott a Houston Marathonon

pen | 2012-01-16 | 2 hozzászólás

Egy nappal a maratoni olimpiai válogatóverseny után rendezték meg Houstonban a Chevron Houston Marathont és az Aramco Houston Félmaratont. Erdélyi Zsófia a klasszikus távon abszolút 5. és korosztályos 1. helyet szerzett és kiváló 2:36:56 időeredménnyel kvalifikálta magát az olimpiára. A maratoni és a félmaratoni távon is új pályacsúcsok születtek, nőknél és férfiaknál egyaránt.

Erdélyi Zsófia nyerte a Las Vegas Marathont

pen | 2011-12-06 | 4 hozzászólás

Az Egyesült Államokban tanuló Erdélyi Zsófia nyerte meg a nők versenyét a vasárnapi Las Vegas Marathonon. Zsófi 2:48:59 órás eredménnyel győzött a nagyon nehéz útvonalon, délután megrendezett viadalon, melynek első magyar női győztese lett.