Már 53 658 072 km-t sportoltatok

Atlétika: 2:06:35-ös első maratont futott Geneti

pen | 2011-03-22 | 3 hozzászólás

Élete első maratoni versenyén 2:06:35 órás idővel győzött Los Angelesben Markos Geneti. A LA Maratonon a női versenyt Buzunesh Deba (2:26:34) nyerte. A hamburger diétával készülő gyorslábú amatőr futó egyéni csúcsa is sikerült.

Wim Hof, a Jégember

pen | 2009-06-16 | 17 hozzászólás

Orvosok hada vizsgálta már, de fizikálisan semmi különöset nem találtak rajta. Wim Hof, úgy tűnik, az agyával képes úgy irányítani saját szervezetét, hogy az a normálistól eltérő körülmények között is működőképes maradjon. így volt képes a sarkkörön túl rövidnadrágban, mezítláb lefutni a félmaratoni távot, és szintén rövidnadrágban megmászni a Kilimandzsárót.