Már 53 867 337 km-t sportoltatok

Ultrafutás: Remek eredmények a Veszprémi 6 órás futáson

pen | 2010-03-29 | Nincs hozzászólás!

A nagyszerű időnek és az erős mezőnynek köszönhetően megdőlt mind a női, mind a férfi pályacsúcs Veszprémben. Szalóki Róbert 84769 méterrel az ötödik a világranglistán, míg Dr Lubics Szilvia 74653-as fantasztikus pályacsúcsánál nem csak Veszprémben de idén még a világon másnak sem sikerült jobbat futnia.

Ultrafutás: Pályacsúccsal Zahorán Ádám a 6 órás országos bajnok

pen | 2009-03-26 | Nincs hozzászólás!

A szombaton Veszprémben megrendezett 6 órás országos bajnokságot Zahorán Ádám nyerte, közel 82 km-t teljesítve több mint 1 km-t javítva Szalóki Róbert 2007-es pályacsúcsán. A hölgyek versenyét Juhász Ágnes nyerte 62 km feletti futással.

Futás: Hajduska és Darázs nyertek a Nyolc Buckán

pen | 2008-07-31 | 1 hozzászólás

Hajduska Balázs tavalyi bronzérmét idén aranyra cserélte az 50 kilométeres Nyolc Buckán, a Terep Ultra Kupa 5. fordulójában, miután hét perccel Szalóki Róbert előtt ért a csillaghegyi célba. A nők versenyét Darázs Angelika nyerte Víg Kati előtt. Angelika időeredménye a férfiak mezőnyében is elegendő lett volna a dobogóhoz.