Már 53 863 000 km-t sportoltatok

Zsigmond Előd és Csatári Mónika nyerte a Borvidék Félmaratont

pen | 2011-05-10 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén második alkalommal rendezték meg a Borvidék Félmaratont, 752 indulóval. Abszolútban szekszárdi sikerek születtek: nőknél a híres borász, Eszterbauer János felesége, Csatári Mónika, férfiaknál Zsigmond Előd győzött. A legfiatalabb versenyző a 12 éves Szekeres Zsolt, szekszárdi kajakos volt, abszolút 57. lett; a legidősebb a 76 éves Kiss György, Dunakesziről érkezett, 2:13 óra alatt teljesítette a nehéz pályát.

Egy verseny, ahol minden a borról szól (X)

pen | 2011-05-05 | 8 hozzászólás

A Borvidék Félmaraton idén is hű marad a nevéhez. Az indulók a dombok mellett a környéki „szőlőlével” is többször – és egyre fáradtabban :o) - találkozhatnak majd.

Borvidék Félmaraton - FOTÓK!

pen | 2010-05-02 | 7 hozzászólás

Szekszárdon jártunk ma délután, fotóztunk és szurkoltunk a Borvidék Félmaraton résztvevőinek. Készült is több mint 1000 fotó a rajt előtt, 6 kilométernél, a hegytetőn és a célegyenesben. Folyamatosan töltjük fel a képeket az alább található albumokba. Ha ott voltál, biztosan téged is lefotóztunk! :o)

Változás! Új helyen a Borvidék Félmaraton versenyközpontja

pen | 2010-04-28 | Nincs hozzászólás!

Megváltozott a versenyközpont helyszíne a Borvidék Félmaratonra. A Versenyközpontnak a Babits Mihály Művelődési Ház ad otthont (Szekszárd, Szent István tér 10.)

Fuss, fröccsözz és nyerj Edzésonline pólót!

pen | 2010-03-30 | 5 hozzászólás

Újabb hírekkel jelentkezünk a Borvidék Félmaratonról: ha most nevezel, egyéni rajtszámot és rajtszám feliratot kérhetsz a szervezőktől, a legjobb 20 fiatal célbaérkező pedig Edzésonline pólót kap ajándékba.