Már 53 857 068 km-t sportoltatok

Ötödik helyen végzett az Edzésonline csapat Sopronban

pen | 2012-04-24 | Nincs hozzászólás!

17 váltócsapat úszói mérték össze tudásukat a 21. Szuperinfo 24 Úszónapon Sopronban. A 24 órás úszóversenyen az Edzésonline Úszómaraton Váltó Csapat immár harmadszor  állt rajtkőre, és idén is az "A" osztály ötödik helyét szerezte meg. Az "A" csoportban az Etil-alakulat, a "B" csoportban a Fröccs csapata nyert.

Idén is lesz Edzésonline csapat a 24 órás Soproni Úszónapon

pen | 2012-04-12 | Nincs hozzászólás!

Idén is rajthoz áll az Edzésonline csapata a 24 órás Soproni Úszónapon. A Csik Ferenc Lővér Uszodában 16 csapat méri össze erejét április 14-15-én. Ha van kedved úszóváltózni egyet, az Edzésonline csapatban még van kiadó hely!

Úszás: Ötödik lett az Edzésonline váltó Sopronban

pen | 2011-04-17 | 11 hozzászólás

Az "A" osztály ötödik helyén zárta a 20. Szuperinfó 24 Úszónapot Sopronban az Edzésonline Úszómaraton Váltó Csapat. Az "A" osztály versenyét az Etil-alakulat, a "B" osztályt a Bármit megúszók nyerték.

Soproni 24 órás úszás - Hetedikek lettünk!

pen | 2010-04-26 | 22 hozzászólás

Az Edzésonline Arena csapat fantasztikus hangulatban és remek tempóban végigúszott nap végén a 7. helyen végzett a 16 csapatból álló mezőnyben a Szuperinfó 24 órás Úszónapon.