Már 53 664 240 km-t sportoltatok

Kerékpár: Alberto Contador nyerte a Párizs-Nizzát

pen | 2010-03-16 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap a hagyományos nizzai befutóval ért véget a Párizs – Nizza. A nagy iramot és látványos csatát hozó szakaszon Alberto Contador, Alejandro Valverde és Luis Leon Sanchez támadásai ellenére, megőrizte sárga trikóját és ezzel megnyerte a versenyt.

Kerékpár: Contador nyerte meg az Algarve Körversenyt

pen | 2010-02-21 | Nincs hozzászólás!

Vasárnap egy 17.2km-es egyéni időfutammal ért véget az Algarve Körverseny. A teljesen sík pályán Luis Leon Sanchez (Caisse d'Epargne) bizonyult a leggyorsabbnak, 21 perc 32 másodperc alatt teljesítette a távot. A második helyet az összetettben élen álló Alberto Contador szerezte meg, az Astana sztárja 13 másodperccel volt lassabb honfitársánál.

Kerékpár: Sanchez nyerte a Párizs-Nizza kerékpáros versenyt

pen | 2009-03-17 | Nincs hozzászólás!

A spanyol Luis Leon Sanchez nyerte a Párizs-Nizza országúti kerékpáros viadalt. Az utolsó, nyolcadik szakaszon a Giro d,Italia és a Vuelta a Espana címvédője, a spanyol Alberto Contador a végső emelkedőn megpróbálta lerázni összetettben vezető honfitársát, Sanchez azonban tudta tartani a lépést, így megőrizte első helyét, míg Contador csak negyedik lett a végelszámolásban.