Már 53 658 907 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Magyar győzelem a német kalandtúra-versenyen

Bozót | 2013-07-17 | Nincs hozzászólás!

A német kalandtúra bajnokságon, az "5. Adventure Race Schwarzwald" elnevezésű versenyen a magyar X2S Salomon Team fölényes győzelmet aratott. Sipiczki Csaba és Medgyes Gábor tavaly szoros csatában ezüstérmet szereztek, idén győzni mentek ami közel 6 órás küzdelem után sikerült is.

X2S Gyermeknapi Terepfesztivál eredmények, beszámoló

Bozót | 2013-05-28 | Nincs hozzászólás!

Idén első alkalommal került megrendezésre a X2S Gyermeknapi Terepfesztivál és Egészségnap az X2S Team szervezésében, tehát most sem csak futni lehetett, hanem triatlon verseny, MTB túra és a sportolási lehetőségeken túl egyéb gyermeknapi programok is várták a látogatókat.

Magyar ezüstérem extrém terepen - Spartan Race

Bozót | 2013-05-22 | Nincs hozzászólás!

A magyar X2S Speedcross csapat hatalmas csatában 500 csapat között ezüstérmet szerzett a sportág egyik legnehezebb pályáján a Magas-Tátra lejtőin

Magyar korosztályos bronzérem a Las Vegas-i XTERRA tereptriatlon futamon

Bozót | 2013-04-18 | Nincs hozzászólás!

Az XTERRA extrém tereptriatlon egyik legkülönlegesebb futama a Las Vegas melletti sivatagban megrendezett verseny. A táv a szokásos: 1500 m úszás, 35km terepkerékpározás és 10 km terepfutás. Az idei futamon Molnár Dániel korosztályában bronzérmet szerzett. A győzelmet az amerikai Josiah Middaugh és a skót Lasley Paterson szerezték meg.

Olimpikonok és sportlegendák a 6. Életfa terepfesztiválon

| 2012-09-26 | Nincs hozzászólás!

Piliscsabán került megrendezésre a 6. Életfa Terepfesztivál, a terepsportolók év végi megmérettetése. A fő versenyszám idén is a terepduatlon volt, ahol a pálya különleges akadályai komoly kihívás elé állítottak mindenkit.

Magyar és osztrák győzelem a köszegi tereptriatlon versenyen

pen | 2012-08-15 | Nincs hozzászólás!

A II. Naturpark terepfesztivál elnevezésű  extrém hosszú távú tereptriatlon verseny Horváth Zsolt és Martina Donner győzelmével zárult Kőszegen. A tereptriatlon mellett 3 különböző távon hegyikerékpár maraton és rövid távú tereptriatlonon is indulhattak a versenyzők.

Magyar ezüstérem a román tereptriatlon bajnokságon Erdélyben

pen | 2012-07-19 | Nincs hozzászólás!

A természeti kuriózumnak számító Erdélyi Szent Anna tóban és a környező hegyekben rendezték meg a román tereptriatlon bajnokságot, ahol a népes magyar csapat több érmet is megszerzett, de a legnagyobb elismerést a helyiektől is az abszolút 2. helyre befutó Mester Bálint (X2S Haibike Team) kapta.

Tamás atya futócipőre cserélte a reverendáját

pen | 2012-06-20 | Nincs hozzászólás!

Balatonfüreden a Balaton Bike Fest keretében lett megrendezve az X8 Energizer éjszakai nyolc órás terep futás. Közel két kilométeres mezei pálya lett kijelölve az indulóknak. Lehetőség volt több fajta összeállításban teljesíteni a nyolc órát. Egyénitől akár a húsz fős csapatokig.

X2S tereptriatlon: Sárdagasztás az egri dombokon

pen | 2010-08-10 | Nincs hozzászólás!

A többszöri eső és viharos időjárás miatt kifejezetten extrémnek ígérkezett a XIX. alkalommal megrendezett egri tereptriatlon pályája, ezért csak a legelszántabbak álltak rajthoz a szombati napsütésben. Több országos bajnok is rajthoz állt – de még számukra sem voltak egyértelműek az esélyek.

Viharban meghiúsult a triatlon - X2S duatlon terepen

pen | 2010-06-13 | Nincs hozzászólás!

A viharos időjárásban kiadott 2. fokú viharjelzés meghiúsította a tereptriatlon úszószámát a Balaton Bike Fest idei újdonság versenyén. A szervező X2S csapat a lehetőségekhez képest gyorsan átalakította a pályákat, így mind a gyerekek, mind a felnőttek futással kezdték a többtusa programot a kánikulában.

Határon átnyúló extrém tereptriatlon verseny

pen | 2010-03-12 | Nincs hozzászólás!

A X2S csapat újabb különleges eseménnyel lepi meg az extrém kihívásokat szerető sportrajongókat Kőszegen, július végén. A távot váltóban is lehet teljesíteni, 2-3 fős „klasszikus” vagy max. 6 fős adventure beosztásban.

Tereptriatlon: Elkészült az idei X2S versenynaptár

pen | 2010-02-11 | Nincs hozzászólás!

Az X2S idei versenynaptárában hegyikerékpár, terepfutás, tereptriatlon, terepduatlon, sziklamászó triatlon és téli triatlon mellett egy városi akadály- és terepfutóverseny is szerepel.

Két nő is Hegyek Királya lett 2009-ben

pen | 2009-07-13 | Nincs hozzászólás!

A Hegyek Királya megtisztelő címet 2009-ben 20 sportoló érdemelte ki. Ez a különleges és hihetetlen teljesítményt honoráló díj azoknak járt, akik teljesítették a Duna maraton közép (65 km) vagy hosszú (100 km) távját, nehéz körülmények között, majd másnap a X2S versenyt, amely az egyik legnehezebb magyar terepverseny.

Gyöngyösi Kálvária - X2S terepduatlon

pen | 2009-05-05 | Nincs hozzászólás!

Gyönyörű idő fogadta a népes versenyzősereget Gyöngyösön a Kálvária dombon első alkalommal megrendezett terepduatlonon. Ugyan az esemény része volt az X2S sorozatnak is ez a verseny, de mindenféleképpen a barátságosabb, teljesíthetőbb, amolyan ráhangoló esemény volt az igazán nehéz erőpróbákra, amelyek közül a legismertebbek a visegrádi és a piliscsabai multisport események.

Terepduatlon: X2S versenyt rendeztek Gödöllőn

pen | 2008-09-30 | Nincs hozzászólás!

Újabb állomással bővült a hazai terepsportok versenylistája: idén első alkalommal került megrendezésre a gödöllői Szent István Egyetem területén a X2S sorozat keretében terepduatlon verseny. A versenyen a váltókkal együtt közel 70 induló sorakozott fel a rajthoz, az egyetemi sportcsarnok előtt.

X2S terepduatlon és terepfutás Piliscsabán

pen | 2008-09-16 | 4 hozzászólás

Magyarországon első alkalommal kerül megrendezésre egy 4 évszakos terepfutóverseny, melynek lényege, hogy ugyanazon a pályán minden évszakban megtartott versenyen szerzett pontok alapján a sorozat végén bajnokot hirdetnek. Az első forduló október 5-én lesz, Piliscsabán.

Triatlon: Ismét többen lettek a Hegyek Királyai

pen | 2008-07-16 | 1 hozzászólás

A megtisztelő "Hegyek Királya" címet azok érdemlik ki, akik a visegrádi X2S verseny szombati és vasárnapi versenynapján is teljesítik a legnehezebb távokat. Idén ez 19 versenyzőnek, köztük egy hölgynek sikerült.

Triatlon: X2S extrém tereptriatlon Visegrádon

pen | 2008-07-09 | Nincs hozzászólás!

Az X2S idei visegrádi versenyén a tereptriatlon hazai ászai mellett Hüttner Csaba és Csabai Edvin személyében többszörös kajak és kenuvilágbajnokok valamint a hazai MTB elit versenyzői: Szalay Péter, Suppan Márton, Vinczeffy "Zerge" Zsolt is rajthoz álltak.

Duatlon: X2S győzelem Ausztriában

pen | 2008-06-26 | Nincs hozzászólás!

Magyar győzelem született az osztrákok extrém hegyiduatlonján: Ziskó Balázs (X2S TEAM - YASEC) "elsőbálozóként" maga mögé utasította a profikat is felvonultató mezőnyt és majdnem pályacsúccsal kedveskedett a rendezőknek.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás