Már 53 658 047 km-t sportoltatok

Címketalálatok

II. Ironteam Triatlon Fesztivál eredmények

Bozót | 2013-05-29 | Nincs hozzászólás!

A múlt hétvégén immár másodszor rendezte meg az Ironteam SE nagyszabású triatlon fesztiválját Orfűn. Beszámolunk az eredményekről.

Duatlon: Forró és Csortos a rövidtávú országos bajnok

pen | 2011-04-19 | 2 hozzászólás

Az ország talán legnehezebb és egyik legszebb környezetű versenypályája fogadta vasárnap a rövid távú duatlon OB résztvevőit. A női mezőnyben Forró Zsófia, a férfiaknál Csortos Imre lett az országos bajnok.

Triatlon: Májusban dupla Ironman távú versenyt rendeznek Orfűn

pen | 2010-12-23 | 27 hozzászólás

Dupla Ironman távú triatlon versenyt rendeznek jövő tavasszal Orfű. Az UNI Challenge Ultra Triathlon-on 2011. május 13-15. között az egyéni versenyzők mellett három fős váltók is rajthoz állhatnak majd.

Triatlon: Kis Gyula mesél Orfűről, Nagyatádról, VB-ről

pen | 2010-06-30 | 2 hozzászólás

25 C fokos víz, 33 C fokos levegő és 45 C fokos aszfalt várta az Orfűi OB indulóit június 13-án reggel. A kánikulai melegben lebonyolított versenyt Kis Gyula nyerte, ezzel megszerezve a középtáv országos bajnoki címét is. Vele beszélgettünk OB-ról, VB-ről, edzőtáborozásról.

Triatlon: Remek edzésonline-os szereplés a Középtávú OB-n Orfűn

pen | 2010-06-13 | 10 hozzászólás

25 C fokos víz, 33 C fokos levegő és 45 C fokos aszfalt és lejtő várta az Orfűi Ob indulóit. A férfiaknál Kiss Gyula, a nőknél Csomor Erika győzött, míg a váltók versenyében a férfiaknál az Edzésonline, a nőknél a ELTE-BEAC Polythlon váltó végzett az első helyen.

Orfű triatlon: Újraindult a nevezés

pen | 2010-05-19 | 1 hozzászólás

Az Orfűman Középtávú Triatlon versenyre a nevezést újra elindították a szervezők. A verseny megrendezésének esélye az Orfűi árvízhelyzet miatt a szervezők szerint 95 százalékos. Változik viszont az időpont!

Triatlon: Orfűt is elmosta az eső, szünetel a nevezés

pen | 2010-05-18 | 6 hozzászólás

A hétvégi, tiszaújvárosi triatlon hétvége rendezőit és versenyzőit sem kímélte a viharos időjárás, mely most komolyan veszélyezteti a június 12-i, orfűi középtávú triatlon verseny megrendezését.

Duatlon: Major József és Kovács Zsófia nyert Orfűn

pen | 2010-05-09 | 1 hozzászólás

Hétvégén rendezték a rövidtávú duatlon OB-t Orfűn. A 212 induló közül a férfiaknál Major József, a nőknél Kovács Zsófia volt a leggyorsabb.

Duatlon: Halász megvédte, Major megszerezte a címet Orfűn

pen | 2009-05-10 | Nincs hozzászólás!

A fővárosi Halász Annamária és a győri Major József sikerével ért véget május 9-én, szombaton Orfűn a Magyar Köztársaság idei felnőtt rövidtávú duatlon országos bajnoksága, mely egyben válogató volt a május 22-24-én, Budapesten megrendezendő duatlon Európa-bajnokságra.

Duatlon: Balogh Barbara és Király Kristóf sikere Kaszón

pen | 2009-05-05 | Nincs hozzászólás!

Az egyaránt juniorkorú Balogh Barbara és Király Kristóf nyerte az 5 km futásból, 20 km kerékpározásból, majd újabb 2,5 km futásból álló, Kaszón rendezett sprinttávú duatlon országos bajnokságot. A junioroknak ez a verseny volt a válogató a május végi, budapesti duatlon Európa-bajnokságra: a korosztály legjobb négy-négy versenyzője szerzett jogot a részvételre. A felnőttek számára a jövő hétvégén Orfűn sorra kerülő rövidtávú ob lesz a válogató.

Extreme Duatlon Orfű

pen | 2009-03-04 | 4 hozzászólás

Orfűn május 09-én, 12 órakor rajtol a rövidtávú duatlon egyéni - és csapat O.B., egyben az eXtreme Tour 2009 első állomása, az Extreme Duatlon Orfű.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás