Már 53 660 103 km-t sportoltatok

Futás - 6km-t futott csak, de megnyerte a maratont

Bozót | 2013-12-06 | 5 hozzászólás

A múlt vasárnapi szingapúri maraton rejtélyes helyi győztese bevallotta, hogy valójában nem futotta le a távot. Tegnap az újságíróknak elmondta, nem akart semmi rosszat, csak célbaérni....

Atlétika: Fukuoka és Szingapúr Marathon

pen | 2010-12-05 | Nincs hozzászólás!

15 kilométertől végig egyedül futva nyerte meg a szokatlanul meleg (15oC) időben megrendezett Fukuoka Marathont a 2008-as olimpiai ezüstérmes Jaouad Gharib. Szingapúrban Kenneth Mungara és Irene Jerotich Kosgei győzött.

Ifjúsági Olimpia: Kapás Boglárka aranyat nyert 200 pillangón

pen | 2010-08-17 | Nincs hozzászólás!

Kapás Boglárka győzött 200 pillangón a Szingapúrban zajló I. ifjúsági olimpián, ezzel megszerezte a magyar csapat első aranyérmét.

Ifjúsági Olimpia: Elkészültek az érmek

pen | 2010-08-07 | Nincs hozzászólás!

A NOB döntése alapján az első Ifjúsági Olimpiai Játékokat (YOG) Szingapúrban rendezik, 2010. augusztus 15-26 között. A szingapúri szervezők most mutatták be az első YOG érmeit. Hazánkat népes küldöttség képviseli a játékokon.

Kerékpár: kihirdette ifi olimpiai keretét a hazai szövetség

pen | 2010-06-10 | Nincs hozzászólás!

Kihirdette keretét a I. Szingapúri Ifjúsági Olimpiai Játékokra a szakági szövetségek javaslata alapján a Magyar Kerékpársportok Szövetsége. A négy kvótát már korábban megszerezte a nemzet, a versenyzőket azonban csak most, a korábbi felmérő-versenyek után jelölte meg a szövetség.

Atlétika: Hétvégi maratoni eredmények

pen | 2009-12-07 | Nincs hozzászólás!

Maratoni eredmények következnek Fukuokából, Szingapúrból és Las Vegasból. Etióp, kenyai és orosz győzelmek, egyéni- és pályacsúcsok. A hétvége leggyorsabb versenyét az etióp Tsegaye Kebede futotta, aki 2:05:18-as idővel nyert Fukuoka-ban.