Már 53 655 463 km-t sportoltatok

Címketalálatok

Kebede és Jeptoo győzött Londonban

Bozót | 2013-04-22 | 1 hozzászólás

Nem hozott túl nagy meglepetést a vasárnapi London Maraton, a férfiaknál Tsegaye Kebede, a hölgyeknél Priscah Jeptoo állhatott a dobogó legfelső fokára.

Új férfi pályacsúcs a Chicago Marathonon

pen | 2012-10-07 | Nincs hozzászólás!

Kettős etióp győzelem született a hétvégi Bank of America Chicago Marathonon. A férfiaknál Tsegaye Kebede 2:04:38-as új pályacsúccsal győzött, míg a nőknél igen szoros sprint befutó végén Atsede Baysa nyert.

London marathon: Kebede and Shobukhova nyert

pen | 2010-04-25 | Nincs hozzászólás!

A tavalyi második helyezett etióp Tsegaye Kebede és a tavalyi Chicago Marathon győztes orosz Liliya Shobukhova nyerte meg az idei Virgin London Marathont. A női mezőnyt féltávig iramfutóként Kálovics Anikó vezette.

Atlétika: Hétvégi maratoni eredmények

pen | 2009-12-07 | Nincs hozzászólás!

Maratoni eredmények következnek Fukuokából, Szingapúrból és Las Vegasból. Etióp, kenyai és orosz győzelmek, egyéni- és pályacsúcsok. A hétvége leggyorsabb versenyét az etióp Tsegaye Kebede futotta, aki 2:05:18-as idővel nyert Fukuoka-ban.

atlétika balaton bringa bsi budapest dopping eb edzés egyéb sport fogyatékkal élők sportja frissiteni futás félmaraton gyalogtúra hegyikerékpár hosszú katinka iaaf ironman itu kerékpár london maraton mob mtb olimpia országos bajnokság országúti kerékpár parasport szabadidősport teljesítménytúra terepfutás tour de france triatlon túra ultrafutás vb világbajnokság világcsúcs világkupa úszás