Már 53 863 329 km-t sportoltatok

Kerékpár: Valverde vezet a Dauphiné Libéré-n

pen | 2009-06-12 | Nincs hozzászólás!

Elérkezett az első komoly hegyi szakasz a Dauphiné Libéré-n, mely során a 146 versenyben maradt kerekesnek a Mont Ventoux emelkedőjét kellett megmásznia. A 154km-ből az első 132 kilométeren csupán egy harmadik és három negyedik kategóriás emelkedőt kellett teljesíteni, az utolsó 21.5km viszont a Mont Ventoux csúcsáig vezető helyenként 11%-os emelkedésű utat tartalmazta.

Kerékpár: Bettini nyerte a Vuelta 6. szakaszát, összetettben Chavanel vezet

pen | 2008-09-05 | Nincs hozzászólás!

Bettini nyerte a pihenőnap előtti szakaszt Gilbert és Valverde előtt, Chavanel a részhajráknál szerzett időjóváírásoknak köszönhetően átvette a vezetést az összetettben.

Kerékpár: Leipheimer átvette a vezetést a Vueltán

pen | 2008-09-04 | Nincs hozzászólás!

Az Astana versenyzője, Levi Leipheimer nyerte a Vuelta első, 42km-es egyenkénti időfutamát. Az összetett győzelemre esélyes kerekesek közül Valverde és Contador szinte azonos időt hajtottak, de Sastre sem vesztett sok időt. Mai győzelmével Leipheimer az összetettben is átvette a vezetést.

Kerékpár: Szombaton indul a Vuelta a Espana

pen | 2008-08-28 | Nincs hozzászólás!

A 63. Vuelta a Espana szombaton indul útjára Granadából, Alberto Contador-ral, Carlos Sastréval, Valverdével, Igor Antonnal és a többiekkel. Bodrogi Laci nem állhat rajthoz, mert csapata nem nevezte a versenyre.

Ricco nyerte az idei Tour első hegyi szakaszát

pen | 2008-07-11 | Nincs hozzászólás!

Az idei Tour de France első komolyabb hegyi szakaszán a 195 km-es táv végén a 2. kategóriás Super-Besse hegy tetején volt a cél. A szakaszgyőzelmet a fiatal olasz, Ricardo Ricco (Saunier Duval) szerezte meg, Valverde és Cadel Evans előtt.