Már 53 661 947 km-t sportoltatok

Atlétika: Merga győzött, de a világcsúcs nem sikerült 10 km-en

pen | 2009-05-25 | Nincs hozzászólás!

Az idei Boston Marathon győztese, az etióp Deriba Merga hétvégén a kanadai MDS Nordion 10K versenyen szerette volna megdönteni a táv 27:01-es világcsúcsát. A csúcsdöntés ugyan nem sikerült, de Merga jó idővel nyert.

Atlétika: Merga 10 kilométeres világcsúcsra készül Ottawában

pen | 2009-05-13 | Nincs hozzászólás!

Az idei Boston Marathon győztese, Deriba Merga, május 23-án Kanadában áll majd rajthoz az MDS Nordion 10K versenyen. Nem csak győzni szeretne, a célja a táv rekordjának megdöntése. A jelenlegi, még ratifikálásra váró rekord ezen a távon 27:01, ezt Micah Kogo futotta idén márciusban, Hollandiában.