Már 53 658 626 km-t sportoltatok

Ultrafutás - Zahorán Ádám sikere a skóciai West Highland Way-en

Bozót | 2016-06-23 | Nincs hozzászólás!

Németországban élő ultrafutónk, Zahorán Ádám legutóbb Skóciában állt rajthoz, a legendás West Highland Way Race elnevezésű versenyen. A skót felföld szépséges tájain vezető, 153 kilométeres vidalaon az előkelő második helyet sikerült megszereznie.

Ultrafutás - Zahorán Ádám német bajnok 6 órán

Bozót | 2016-04-04 | Nincs hozzászólás!

A hétvégén rendezték meg a 6 órás futás német bajnokságát Nürnberg belvárosában. Az évek óta Németországban élő békéscsabai Zahorán Ádám 87,991 km-t teljesített a hat óra alatt, és ezzel német bajnoki címet nyert, és a világranglista második helyén szerepel.

Ultrafutás - Zahorán újabb sikere Würzburgban

Bozót | 2016-03-21 | Nincs hozzászólás!

Ismét Zahorán Ádám nyer­te meg a Würzburgi Emlékfutás el­ne­ve­zé­sű fu­tó­ver­senyt Németországban.

Atlétika - hegyi maratonon lett második Zahorán Ádám

Bozót | 2015-11-23 | Nincs hozzászólás!

A jelenleg Németországban élő, békéscsabai futónk, Zahorán Ádám nemrégiben a zeili hegyimaratonon második helyet szerzett. A 42,2 kilométeres hegyi futóverseny 840 méter szintemelkedéssel alaposan próbára tette a futókat.

Ultrafutás - Zahorán Ádám német bajnok 6 órás futásban

Bozót | 2015-10-05 | 2 hozzászólás

Zahorán Ádám nyerte meg az Ottendorfban rendezett hatórás német futóbajnokságot.

Ultrafutás - Zahorán Ádám sikere Lipcsében

Bozót | 2015-08-18 | Nincs hozzászólás!

Az előző éveknek megfelelően, idén is Lipcse adott otthont a bajor 100 kilométeres bajnokságnak, amelyre az elmúlt hétvégén került sor. A verseny végén magyar-német "koprodukciós" sikernek örülhettünk, a Németországban élő Zahorán Ádám lett a bajnok, német segítőkkel :)

Zahorán Ádám negyedszer is győztes Würzburgban

Bozót | 2015-03-16 | 3 hozzászólás

Sorozatban negyedszer nyerte meg Zahorán Ádám a würzburgi ultramaratoni futóversenyt.

Atlétika - kenyai győzelem Athénban, Zahorán sikere Zeilben

Bozót | 2014-11-10 | Nincs hozzászólás!

A férfiaknál és a nőknél is csak kenyaiak álltak dobogóra a vasárnapi Athén Marathonon, míg a németországi Zeilben rendezett hegyi maratoni futóversenyt Zahorán Ádám nyerte meg.

Terepfutás - Zahorán Ádám eltévedésekkel is harmadik

Bozót | 2014-08-04 | Nincs hozzászólás!

Zahorán Ádám több eltévedéssel is a harmadik helyen végzett a németországi Trier városában rendezett terepfutó versenyen.

Zahorán Ádám győzelme 100 kilométeren

Bozót | 2014-05-13 | Nincs hozzászólás!

Zahorán Ádám egyéni csúccsal nyerte a 100 kilométeres futás hétvégén rendezett német bajnokságát.

Ultrafutás - Zahorán Ádám ismét első Würzburgban

Bozót | 2014-03-18 | Nincs hozzászólás!

A tavalyi évhez hasonlóan idén is Zahorán Ádám nyerte meg a Würzburgban rendezett 44 km-es ultramaratoni futóversenyt.

A

Zahorán Ádám pályacsúccsal nyert Mainz-ban

Bozót | 2013-12-27 | 2 hozzászólás

A Zahorán család ismét sikerrel vett részt a mainzi meghívásos ultrafutó versenyen, Ádám pályacsúccsal védte meg korábbi bajnoki címét.

Zahorán Ádám egyéni csúccsal lett harmadik 50km-en

Bozót | 2013-11-13 | 3 hozzászólás

Zahorán Ádám új egyéni csúcsot futva a harmadik helyen ért célba a Bottrop város térségében rendezett 50 km-es német bajnokságon.

Ultrafutás - Zahorán Ádám sikere Würzburgban

Bozót | 2013-03-18 | 1 hozzászólás

Zahorán Ádám nyerte a Würzburgban rendezett 44 km-es ultramaratoni futóversenyt szombaton, míg édesapja, Zahorán János korosztályában a negyedik, összességében a kilencedik lett.

Vihar miatt félbeszakított ultrafutó versenyt nyert Zahorán Ádám

pen | 2012-05-04 | 1 hozzászólás

Zahorán Ádám sikerével ért véget a német ultrafutó szövetség Bad Dürkheim-i viadala, melyet az időjárás miatt 5 óra után félbeszakítottak a szervezők.

Német ultrafutó versenyen győzött Zahorán Ádám

pen | 2012-03-20 | 10 hozzászólás

A hétvégén a 18. alkalommal megrendezésre került Würzburger Gedächtnislauf ultramaratoni versenyen állt rajthoz Zahorán Ádám.

Békéscsaba—Arad—Békéscsaba Szupermaraton

pen | 2011-05-25 | Nincs hozzászólás!

Hétvégén rendezték a Békéscsaba—Arad—Békéscsaba nemzetközi szupermaratont, kerékpár és görkoritúrát. A Buda-Cash Békéscsabai Atlétikai Club által tizennegyedik alkalommal rendezett viadalon több mint 500 induló volt. Az egyéni versenyt a 23 éves békéscsabai Balogh István nyerte.

Zahorán Ádám - újra edzésben

pen | 2010-07-04 | 6 hozzászólás

Tihanyban, az Ultrabalaton céljában találkoztunk össze Zahorán Ádámmal, aki a versenyen Peter Tubaast, a norvégok válogatott versenyzőjét kísérte végig kerékpárral. Örömmel hallottam, hogy sérülése után nem egész egy évvel már újra fut. A tavalyi fáradásos töréséről, a műtétet követő rehabilitációról és az újrakezdésről beszélgettem vele.

Zahorán Ádám is komolyan megsérült a szupermaratonon

pen | 2009-05-29 | 12 hozzászólás

A tizenkettedik alkalommal megrendezett Békéscsaba-Arad-Békéscsaba szupermaratoni versenyen rajthoz állt a múlt évi egyéni bronzérmes Békés megyei Zahorán Ádám is, de sajnos komolyan megsérül: fáradásos combnyaktörést szenvedett verseny közben.

Ultrafutás: Zahorán Ádám és Gál Andrea nyerte a 100 km-es OB-t

pen | 2009-04-06 | Nincs hozzászólás!

A Kisbéren megrendezett 100 kilométeres országos bajnokságon a férfiaknál Zahorán Ádám, a nőknél Gál Andrea győzött. Az 50 kilométeres távon a férfiaknál Fazekas János, a nőknél Dr. Lubics Szilvia volt a leggyorsabb.

Ultrafutás: Pályacsúccsal Zahorán Ádám a 6 órás országos bajnok

pen | 2009-03-26 | Nincs hozzászólás!

A szombaton Veszprémben megrendezett 6 órás országos bajnokságot Zahorán Ádám nyerte, közel 82 km-t teljesítve több mint 1 km-t javítva Szalóki Róbert 2007-es pályacsúcsán. A hölgyek versenyét Juhász Ágnes nyerte 62 km feletti futással.

Ultrafutás: Kis Zita és Németh Csaba a 2008-as év ultrafutói

pen | 2009-01-29 | 2 hozzászólás

Az UMSZ elnöksége odaítélte a 2008-as év ultrafutói címeket. A férfiaknál Németh Csaba győzött, Zahorán Ádám, Steib Péter, Vozár Attila és Kalotai Levente előtt. A nőknél Kis Zita lett a legeredményesebb, megelőzve Wermescher Ildikót, Gál Andreát, Balogh Andreát és Bontovics Tímeát.

Futás: "Vár a Hármas" - képek és eredménylista

pen | 2008-09-24 | 1 hozzászólás

Szeptember 14-én rendezték idén a "Vár a Hármas" hegyi futóversenyt Budapesten, ahol a maratoni táv közben a futóknak 1760 méter szintet is meg kellett mászniuk. Zahorán Ádám új pályacsúccsal nyert. Edzésonline póló is feltűnik a képeken :o)

Békéscsaba – Arad Szupermaraton: Kruglikov győzött

pen | 2008-05-28 | Nincs hozzászólás!

Kruglikov első napi jó eredménye után a második napon már csak az összetett első hely megtartására törekedett, ami úgy is sikerült, hogy Bogár és Zahorán Ádám is előtte ért Békéscsabára. Vozár Attila a második napon lelassult, így az összetettben Zahorán Ádám lett a harmadik.